Menu
E3D Rychlovýměnná vysokoprůtoková sestava trysky Revo 1,0mm v krabici

E3D Rychlovýměnná vysokoprůtoková sestava trysky Revo 1,0mm v krabici

Vysokoprůtokový 3D tisk je vzdálený pouhou 30sekundovou výměnu trysky! Dosáhněte vysokoprůtokových výsledků ve stejném provedení jako standardní E3D Revo™ díky optimalizované vnitřní geometrii trysky. Vysokoprůtokové trysky lze použít s vašimi stávajícími 40W topnými jádry pro maximalizaci průtoku materiálu se standardními tiskovými materiály. Klíčové vlastnosti: Maximální teplota: 300°C Průměr filamentu: 1.75mm Napětí: 24V Kompatibilní s: Revo Micro, Revo Six, Revo Voron, Revo CR, Revo Hemera XS, Revo Prusa MK3, Revo Prusa Mini, Revo MicroSwiss NG, Revo Biqu H2 V2 Read more

On demand

57,47 €

47,50 € excl. VAT

Add to Favourites

You need to login first

Product question

Watchdog

You need to login first

Producer: E3D

Description

Trysky E3D Revo High Flow

Vysokoprůtokový 3D tisk je vzdálený pouhých 30 sekund – stačí vyměnit trysku! Dosáhněte vysokoprůtokových výsledků ve stejném provedení jako standardní E3D Revo™ díky optimalizované vnitřní geometrii trysky. Trysky High Flow lze použít s vašimi stávajícími 40W topnými tělesy (HeaterCores) pro maximalizaci průtoku se standardními tiskovými materiály.

Jak to funguje?

Na rozdíl od našich předchozích hotendů E3D High Flow (Volcano a SuperVolcano), Revo High Flow si zachovává naprosto stejné provedení jako standardní hotendy Revo; to znamená, že není potřeba upravovat vaše stávající montážní a ventilační systémy! Revo High Flow využívá jedinečnou, na míru navrženou vnitřní geometrii k zvětšení povrchové plochy pro zlepšený přenos tepla na filament.

Více velikostí trysek

Revo High Flow umožňuje vyšší průtok pro stávající velikosti trysek 0,40 mm, 0,60 mm a 0,80 mm a rozšiřuje váš arzenál o trysky velikostí 1,00 mm, 1,20 mm a 1,40 mm.

Objemový průtok (na základě tisku s PLA při 220 °C)

  • Trysky 0,40 mm vykazují nárůst objemového průtoku o 38 % (18 mm³/s)
  • Trysky 0,60 mm vykazují nárůst objemového průtoku o 57 % (22 mm³/s)
  • Trysky 0,80 mm vykazují nárůst objemového průtoku o 64 % (28 mm³/s)
  • Trysky 1,00 mm mají objemový průtok 35 mm³/s
  • Trysky 1,20 mm mají objemový průtok 37 mm³/s
  • Trysky 1,40 mm mají objemový průtok 37 mm³/s

Technický list

E3D Rychlovýměnná vysokoprůtoková sestava trysky Revo 1,0mm v krabici
E3D Rychlovýměnná vysokoprůtoková sestava trysky Revo 1,0mm v krabici

57,47 €

47,50 € excl. VAT

New product question

Captcha

i

Shippings

Delivery options for this product. Adding another product to your shopping cart may change the delivery options.

UPS or FEDEX - up to 5 kg27 €

DHL Zone 1 - up to 3 kg

Orders received before 10:00 will be send off on the day of receipt.

37 €

DHL Zone 2 - up to 3 kg

Orders received before 10:00 will be send off on the day of receipt.

46 €

DHL Zone 3 - up to 3 kg

Orders received before 10:00 will be send off on the day of receipt.

55 €

DHL Zone 4 - up to 3 kg

Orders received before 10:00 will be send off on the day of receipt.

60 €

DHL Zone 5 - up to 3 kg

Orders received before 10:00 will be send off on the day of receipt.

75 €

DHL Zone 6 - up to 3 kg

Orders received before 10:00 will be send off on the day of receipt.

99 €

UPS or FEDEX - up to 5 kg

Delivery on adress. Orders received before 8:00 will be send off on the day of receipt.

27 €

Do you need advice on choosing goods?

We're here for you

+420 572 155 055 

(Mo - Th 8:00 - 15:00, Fri 8:00 - 14:00)


info@na3D.eu

Login

Forgotten password

Privacy preferences

We use cookies to improve your visit to this website, to analyze its performance and to collect data about its use. We may use third party tools and services to do so and the data collected may be passed on to partners in the EU, the US or other countries. By clicking on "Accept all cookies", you agree to this processing. You can find detailed information or adjust your preferences below.

Privacy declaration

Show details
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Product has been added to the cart
Continue shopping Shopping cart