Menu
Magigoo Pro PA - Lepidlo pro 3D tisk
Magigoo Pro PA je specializované adhezivní pero určené pro tisk s filamenty na bázi nylonu a polyamidů, včetně typů vyztužených skleněnými a uhlíkovými vlákny. Zajišťuje silnou přilnavost, když je tisková podložka horká, a umožňuje snadné „odlepení“ (pop-off) po vychladnutí podložky – bez nutnosti použití nástrojů. Ideální pro minimalizaci deformace (warping) při tisku technických dílů z PA. **Klíčové vlastnosti** * Vyvinuto pro PA6, PA12, PA66 a vlákny vyztužené PA * Silná přilnavost při zvýšených teplotách podložky * Snadné „odlepení“ po vychladnutí – bez nutnosti seškrabávání * Na vodní bázi, bez zápachu a snadno se čistí * Minimalizuje deformace (warping) u velkých nebo technických dílů * Aplikátor ve stylu pera pro přesné použití bez nepořádku Read more

On demand

26,69 €

22,06 € excl. VAT

Add to Favourites

You need to login first

Product question

Watchdog

You need to login first

Producer: Magigoo

Description

Silná, na míru přizpůsobená přilnavost pro polyamidový filament

Magigoo Pro PA je formulováno tak, aby překonalo výzvy tisku s PA, které má přirozeně špatnou přilnavost k podložce a vysokou tendenci se kroutit. Bylo testováno na PA6, PA12, PA66 a jejich zesílených variantách, poskytující spolehlivou přilnavost první vrstvy při vysokých teplotách.

Snadné uvolnění po vychladnutí

Jakmile se tisková podložka ochladí na přibližně 40 °C, adhezní vazba výrazně oslabí. Výtisk se snadno odlepí jemným zatlačením – bez potřeby špachtlí nebo nástrojů – na površích jako sklo, PEI, Kapton nebo flexibilní ocelové pláty.

Uživatelsky orientované & ekologické

Receptura na vodní bázi, netoxická, je bez zápachu a bezpečná k použití. Lze ji snadno očistit vlhkým hadříkem nebo vodou a formát přesného pera ji činí ideální pro čistou, cílenou aplikaci – perfektní jak pro kutily, tak pro profesionální uživatele.

Optimalizováno pro tisk technického nylonu

Toto lepidlo bylo testováno s více než 100 materiály na bázi nylonu, včetně značek jako BASF PAHT CF15, DuPont Zytel a Owens Corning XSTRAND GF30-PA. Zajišťuje hladké výtisky, snížený počet selhání a konzistentní přilnavost k podložce.

Doporučený postup aplikace

  1. Před použitím dobře protřepejte, aby se složky promíchaly.
  2. Naneste tenkou, rovnoměrnou vrstvu na čistou, studenou tiskovou podložku jemným stisknutím pera.
  3. Zahřejte podložku podle specifikací vašeho filamentu a začněte tisknout.
    Po tisku nechte podložku vychladnout – váš díl se uvolní automaticky.
    Pro velké modely se doporučuje okraj (brim) 20 mm pro maximalizaci přilnavosti.

Po použití očistěte povrch vlhkým hadříkem nebo v případě potřeby opláchněte vodou.

Magigoo Pro PA - Lepidlo pro 3D tisk
Magigoo Pro PA - Lepidlo pro 3D tisk

26,69 €

22,06 € excl. VAT

New product question

Captcha

i

Shippings

Delivery options for this product. Adding another product to your shopping cart may change the delivery options.

UPS or FEDEX - up to 5 kg27 €

DHL Zone 1 - up to 3 kg

Orders received before 10:00 will be send off on the day of receipt.

37 €

DHL Zone 2 - up to 3 kg

Orders received before 10:00 will be send off on the day of receipt.

46 €

DHL Zone 3 - up to 3 kg

Orders received before 10:00 will be send off on the day of receipt.

55 €

DHL Zone 4 - up to 3 kg

Orders received before 10:00 will be send off on the day of receipt.

60 €

DHL Zone 5 - up to 3 kg

Orders received before 10:00 will be send off on the day of receipt.

75 €

DHL Zone 6 - up to 3 kg

Orders received before 10:00 will be send off on the day of receipt.

99 €

UPS or FEDEX - up to 5 kg

Delivery on adress. Orders received before 8:00 will be send off on the day of receipt.

27 €

Do you need advice on choosing goods?

We're here for you

+420 572 155 055 

(Mo - Th 8:00 - 15:00, Fri 8:00 - 14:00)


info@na3D.eu

Login

Forgotten password

Privacy preferences

We use cookies to improve your visit to this website, to analyze its performance and to collect data about its use. We may use third party tools and services to do so and the data collected may be passed on to partners in the EU, the US or other countries. By clicking on "Accept all cookies", you agree to this processing. You can find detailed information or adjust your preferences below.

Privacy declaration

Show details
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Product has been added to the cart
Continue shopping Shopping cart